Фундація
Спільнота CEO Club переконана, що Україні не вистачає історій колективного успіху на противагу «Я-результатам». Саме тому, у своїй діяльності клуб сприяє співпраці лідерів, яка направлена на спільне благо.
У центрі уваги клубу — лідерські команди, у які кожен привносить власну експертизу, час та ресурси і в рази примножує індивідуальний вплив.
Члени CEO Club — це люди, які беруть відповідальність не лише за себе та близьких, а й за добробут сотень чи тисяч працівників, їхніх сімей та суспільства загалом.

Майже кожен опікується певними соціальними проєктами чи має власний благодійний фонд. Коли лідери об'єднуються у команди для системного адресування складних проблем, масштаби впливу та ефективність рішень значно зростають.

Спротив російській агресії

З початку повномасштабної агресії Росії 24 лютого 2022 року діяльність членів CEO Club спрямована на протидію загарбницькій війні Росії проти України.

Благодійний фонд Soborna Ukraine

СEO Club Ukraine за підтримки випускників Стенфордського університету ініціювали створення Soborna Ukraine — міжнародний благодійний фонд, мета якого адресування гуманітарних проблем, відновлення та відбудова України.
Детальніше

Файндрейзингова кампанія Save Ukraine

$10 млн було зібрано під час файндрейзингової кампанії Save Ukraine, ініційованої CEO Club Ukraine для допомоги армії та військовим шпиталям

Було закуплено бронежилети, плитоноски, каски, аналогові та цифрові рації, супутникові телефони, тепловізори, оптичні прилади, автомобілі та квадрокоптери. Були створені спеціальні команди, учасниками та координаторами яких виступили члени CEO Club, які діяли по визначених напрямках: пошук та закупівлі усього необхідного, логістика, пошук та адресування фармакологічних препаратів, PR та медіа підтримка, а також кіберзахист.

Ініціатива СEO Club та Winner Group Ukraine

СEO Club разом з Winner Group Ukraine запустили збір коштів для забезпечення українських військових пікапами та позашляховиками. 

Серед проєктів та ініціатив клубу:

Generation+
Річна програма для підлітків із вразливих категорій, насичена тренінгами, профорієнтаційними активностями й консультаціями з психологами, для того щоб забезпечити комплексну підтримку підлітків на етапі переходу в доросле життя.
Детальніше
Озеленення України
Річна програма для підлітків із вразливих категорій, насичена тренінгами, профорієнтаційними активностями й консультаціями з психологами, для того щоб забезпечити комплексну підтримку підлітків на етапі переходу в доросле життя.
Детальніше
Підтримка книговидавництва
Масштабний екопроєкт, спрямований на відновлення екосистеми України та світу загалом. Це колективна історія успіху, що позитивно впливає на міжнародний імідж України й формує усвідомлене ставлення громадян до проблем навколишнього середовища.
Підтримка Національної паралімпійської збірної України
Члени CEO Club з 2015 року на постійній основі долучаються до підтримки Національної паралімпійської збірної України.
Editor’s Club
Спільний проєкт з “Українською Правдою” метою якого є підтримка української незалежної журналістики. Місія проекту – об’єднати сили окремих меценатів для сприяння суспільним змінам через журналістські розслідування та матеріали на суспільно важливі теми.
Інформація та реквізити фонду:
CEO Club Ukraine — клуб лідерів бізнесу, що вже 11 років об'єднує лідерів бізнесу для розвитку, спілкування та співтворення.
Благодійна організація «Благодійний фонд «ФУНДАЦІЯ СЕО КЛАБ» Код: 43009169 IBAN: UA093003460000026009062161803 Призначення платежу: «Добровільне пожертвування для статутної діяльності»

Важлива інформація для запобігання шахрайству: внески приймаються винятково на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд "ФУНДАЦІЯ СЕО КЛАБ"», а спілкування з представниками клубу ведеться з офіційного домену ceoclub.com.ua.