Членство
Лише у спільноті людей зі схожими життєвими орієнтирами можливі довіра, ефективна взаємодія та спільний розвиток.
Цілісність спільноти забезпечує процес приєднання нових кандидатів із пропрацьованими критеріями.

Критерії членства CEO Club Ukraine

Позитивні рекомендації від оточення клубу
Окрім підтвердження ділової репутації кандидата, клуб запевняється у відсутності конфліктів з наявними учасниками та враховує суб’єктивні відгуки щодо відповідності культурі клубу.
Статус першої особи компанії з річним оборотом від $20 мільйонів
Цей критерій гарантує єдиний рівень спілкування, цілей і запитів, на якому учасники можуть бути корисними одне для одного. Для певних сфер вимога до мінімального обороту може бути вищою.
Відповідність стратегії диверсифікації
Клуб прагне залучати учасників з різних сфер, підтримувати гендерний баланс та широку регіональну представленість. З огляду на це, набір нових учасників із певних сфер може бути призупинено.

Як відбувається приєднання нового члена клубу

Подати анкету
1.
Заповнення анкети
За допомогою анкети клуб перевіряє потенційного кандидата на відповідність бізнес-критеріям: статус першої особи, оборот компанії, відповідність стратегії диверсифікації.
2.
Збір рекомендацій
На цьому етапі клуб зв’язується з вказаними у анкеті рекомендодавцями, а також самостійно збирає зворотний зв’язок на ділову репутацію та відповідність культурі клубу серед його учасників та оточення.
3.
Зустріч з клубом
Якщо анкета відповідає бізнес-критеріям та зібраний зворотний зв’язок є позитивним, то з кандидатом зв'язується представник клубу й запрошує на зустріч-знайомство із членом ради CEO Club.
4.
Період знайомства
Щоб підтвердити взаємне зацікавлення, клуб пропонує потенційному кандидатові відвідати мінімум два заходи в якості гостя: загальний захід (тематична зустріч для всіх членів клубу) і камерний (скерований на знайомство і закриту дискусію у вузькому колі).
5.
Статус кандидата
На цьому етапі клуб підтверджує готовність інтегрувати кандидата до спільноти. У цьому статусі упродовж трьох місяців кандидат знайомиться з форматами та учасниками клубу. Відтак наприкінці періоду кандидат підтверджує своє бажання приєднатися до клубу, а члени клубу затверджують нового учасника голосуванням.
6.
Статус члена клубу
Кожний кандидат проходить процес ініціації — офіційного приєднання до клубу. Новий учасник отримує доступ до всіх ресурсів клубу та стає активним учасником спільноти.