Членство
Лише у спільноті людей, які поділяють спільні принципи, можливі довіра, ефективна взаємодія та спільний розвиток.
СEO Club об’єднує лідерів бізнесу, а не компанії, які вони представляють. Цілісність спільноти забезпечує процес приєднання нових кандидатів із пропрацьованими критеріями.

Бізнес-критерії членства CEO Club Ukraine

Власники бізнесу
Річний оборот від $10 млн
Топменеджери
Річний оборот від $50 млн
На рішення про запрошення до клубу впливає:
01
Підтверджена позитивна ділова репутація
02
Відповідність стратегії диверсифікації
03
Активна соціальна діяльність — наявність реалізованих соціальних, благодійних, волонтерських проєктів
04
Поділяння принципів клубу — для ефективного розвитку довіри, створення нових можливостей та фасилітації взаємодії між учасниками клуб плекає особливу культуру у спільноті.
Детальніше про ідею

Як відбувається приєднання нового члена клубу

Подати анкету
1.
Заповнення анкети
За допомогою анкети клуб перевіряє потенційного кандидата на відповідність бізнес-критеріям: статус першої особи, оборот компанії, відповідність стратегії диверсифікації.
2.
Збір рекомендацій
На цьому етапі клуб зв’язується з вказаними у анкеті рекомендодавцями, а також самостійно збирає зворотний зв’язок на ділову репутацію та відповідність культурі клубу серед його учасників та оточення.
3.
Зустріч з клубом
Якщо анкета відповідає бізнес-критеріям та зібраний зворотний зв’язок є позитивним, то з кандидатом зв'язується представник клубу й запрошує на зустріч-знайомство із членом ради CEO Club.
4.
Період знайомства
Щоб підтвердити взаємне зацікавлення, клуб пропонує потенційному кандидатові відвідати мінімум два заходи в якості гостя: загальний захід (тематична зустріч для всіх членів клубу) і камерний (скерований на знайомство і закриту дискусію у вузькому колі).
5.
Статус кандидата
На цьому етапі клуб підтверджує готовність інтегрувати кандидата до спільноти. У цьому статусі  кандидат знайомиться з форматами та учасниками клубу. Відтак наприкінці періоду кандидат підтверджує своє бажання приєднатися до клубу, а члени клубу затверджують нового учасника голосуванням.
6.
Статус члена клубу
Кожний кандидат проходить процес ініціації — офіційного приєднання до клубу. Новий учасник отримує доступ до всіх ресурсів клубу та стає активним учасником спільноти.