Життя CEO Club
Життя клубу — це різні рівні взаємодії учасників спільноти. Спілкування, участь у подіях клубу, залученість у спільні бізнес- та impact-проєкти можливі для кожного члена клубу у будь-якій точці планети.
У середовищі CEO Club лідери бізнесу обирають та створюють ті форми спільнодії, які наразі відповідають їхньому запиту.
Розвиток, спілкування та спільнодія членів клубу розгортається через такі формати:
01
Формування довіри та спільності
02
Створення можливостей для бізнесу
03
Розвиток особистості та управлінських навичок
01

Формування довіри та спільності

Формат Peer-to-peer, cформований на основі найкращої світової практики для підтримки перших осіб, методологія якої була адаптована та впроваджена CEO Club в 2016 році
Інтеграційні зустрічі-знайомства учасників з усього світу для розбудови взаємин всередині спільноти
Терапевтичні групи особистісного розвитку з навчальною емпіричною програмою для дослідження особистісних ресурсів, розвитку емоційного інтелекту та усвідомленості
Сімейні зустрічі на теми здоров’я, безпеки, міжособистісних взаємин, виховання дітей
База рекомендацій одноклубників з питань здоров’я, виховання дітей, відпочинку та побуту
Різноманітні культурні лекції та програми із українськими митцями та провідними мистецтвознавцями на теми живопису, літератури, театру та музики
Спільні виїзні формати зі спеціальною програмою, яка поєднує тематичні лекції, дискусії, обговорення та неформальну частину для спілкування учасників спільноти
02

Створення можливостей для бізнесу

Взаємна допомога одноклубників з вирішенням ділових запитів у чатах клубу
Розвиток співпраці та обмін досвідом з одноклубниками на регулярних зустрічах
Участь у міжнародних партнерських подіях: форумах, конференціях та бізнес-хабах
Актуальні огляди різних сфер із запрошеними експертами та практиками
Відкритий діалог з представниками влади на зустрічах спільноти
Спеціальні формати, у межах яких є можливість розповідати про власні проєкти всередині спільноти
Розширення мережі контактів та доступ до member directory — профілів учасників з контактами, зонами експертизи, описом досвіду та можливостями
Допомога з вирішенням кейсів та консультації від друзів та членів клубу з багаторічним досвідом та значною профільною експертизою
Дискусії за участі інсайдерів українського політикуму
Тематичні групи для спілкування та обміном актуальною інформацією за участі експертів та друзів клубу
03

Розвиток особистості та управлінських навичок

Цикли зустрічей з історії, політики, культури та релігії з провідними мислителями та інтелектуалами
Програми з розвитку управлінських та лідерських навичок, наприклад, критичного мислення, ведення переговорів, школи експоненційних технологій, публічних дебатів тощо
Формати, спрямовані на рефлексію у колі одноклубників щодо важливих питань життя та особистості
Семінари «Бізнес та суспільство» у співпраці з Aspen Institute Kyiv, де разом з  провідними політиками, інтелектуалами, представниками медіа, обговорюються теми цінностей, розвитку суспільства й фундаментальних принципів лідерства
Управлінські діалоги та закриті дискусії, що дають можливість зробити overview 360° та поглибити свої знання у певній бізнес-темі
Практичні заняття зі стоїцизму у групах за участі філософа-наставника
База знань усіх відеозаписів зустрічей клубу

Моменти з життя клубу

Зустріч з Кирилом Будановим
Кирило Буданов, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, під час закритої зустрічі CEO Club розповів про основні виклики та загрози, з якими стикається Україна в ході повномасштабного вторгнення.
Зустріч з Томашем Фіалою
Генеральний директор та засновник інвестиційної компанії Dragon Capital, член Ради директорів Київської Школи Економіки, на зустрічі CEO Club розповів про інвестиційні перспективи українських активів.
Зустріч з Борисом Джонсоном у Лондоні
CEO Club організував зустріч представників українського бізнесу з британськими політиками та підприємцями, щоб обговорити майбутні взаємини між країнами у бізнесовій, фінансовій, військовій та безпековій сферах.

На спільній зустрічі українських та британських підприємців з колишнім прем’єр-міністром Великобританії, члени та гості клубу в неформальній атмосфері обговорили українсько-британське партнерство, можливості для розвитку бізнесу та стратегію подальшої співпраці.
Зустріч з Михайлом Федоровим
Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України, на зустрічі CEO Club презентував стратегічні напрямки роботи міністерства та обговорив з членами клубу можливості взаємодії з бізнесом у сфері масштабування розробки та виготовлення безпілотних літальних апаратів, трансформації української освіти, навчання майбутніх фахівців з новітніх технологій та вплив бізнесу на процеси в країні.
Зустріч з Олексієм Даніловим
Секретар Ради національної безпеки і оборони України, на зустрічі CEO Club презентував візію розвитку країни у світі та поділився прогнозами щодо потенційних ризиків глобальної нестабільності.

Члени CEO Club ініціювали обговорення національної безпеки в регіональному контексті, стратегічних взаємовідносин з ключовими геополітичними партнерами та перспективи  трансформації України після перемоги.
Зустріч з Сергієм Притулою
Яким має бути лідерство в часи невизначеності? Як змінилася роль волонтерських організацій після вторгнення? Які зовнішньополітичні виклики очікують на Україну в наступному році?

Сергій Притула, громадський діяч, засновник Благодійний Фонд Сергія Притули, поділився результатами роботи фонду та своїм баченням лідерства і поточної ситуації із членами CEO Club.
Зустріч з Андрієм Пишним
В СEO Club відбулася зустріч з Андрієм Пишним, Головою Національного банку України. Під час дискусії обговорювали поточні економічні виклики для бізнесу. Також розглянули актуальні питання щодо монетарної політики та значення зниження облікової ставки. Голова НБУ поділився своїм аналізом поточної макроекономічної ситуації та прогнозами щодо її розвитку.
Спільна зустріч з фондом «Повернись живим»
У клубі відбулася зустріч обговорення з Тарасом Чмутом, військовим аналітиком та головою фонду «Повернись живим», що стосувалась питань інтенсифікації співпраці фондів, бізнесу та держави для допомоги та зміцнення української армії.

Модерував зустріч Сергій Позняк, член CEO Club, голова
«Асоціаціїпідприємців-ветеранів АТО», власник брендів Cronvest и FinStream, військовослужбовець Північного об’єднання Національної гвардії України.
Форум Rebuild Ukraine
За сприянням французького уряду та президента Еммануеля Макрона у конференції взяли участь біля 700 французьких та кількасот українських приватних компаній, урядові делегації країн та іноземні інвестори. Україну також представляла делегація членів CEO Club у складі понад 30 осіб.
Зустріч з Пьотром Кульпою
З початку повномасштабного вторгнення росії, Україна розпочала новий етап становлення та розвитку в новій архітектурі світового порядку.

Про успіхи та невдачі українського політикуму, реформування економіки та стратегії виконання Україною 7 рекомендацій від ЄС щодо кандидатства, на зустрічі CEO Club розповів Пьотр Кульпа, директор програми «Школа Міністрів» в Київській школі державного управління ім. С.Нижнє, ексміністр праці та соціальної політики Республіки Польща, юридичний радник департаменту стратегії Вищого Органу Аудиту Польщі.
Бізнес-форум Rebuild Ukraine в Торонто
23 листопада в Торонто відбувся бізнес-форум Rebuild Ukraine, організований Canada-Ukraine Chamber of Commerce, який об’єднав понад 300 українських та канадійських підприємців, інвесторів та представників уряду обох країн. Партнерами форуму виступили CEO Club Ukraine, Embassy of Ukraine in Canada / Посольство України в Канаді, Міністерство економіки України, Business Council of Canada, Ukraine Invest, Міністерство цифрової трансформації України, Посольство Канади в Україні.
Зустріч з членами Міжнародної торгової палати
У форматі неформального спілкування учасники дискусії обговорили потенціал українського бізнесу для міжнародних інвестицій. Також було проведено презентацію майбутніх проєктів Міжнародної торгової палати для українського бізнесу з подальшим обговоренням їхніх перспектив та довгострокових цілей.
Зустріч з Девідом Вільямсом
Девід Вільямс, ключовий вчений-конституціоналіст Сполучених Штатів Америки, професор права Університету Індіани, засновник і очільник Центру конституційної демократії цього університету, на зустрічі CEO Club окреслив перспективи післявоєнної модернізації України у правовому, політичному та економічному полі.
Зустріч з Всеволодом Зеленіним
На зустрічі CEO Club Всеволод Зеленін, PhD, executive coach та політтехнолог, розповів про основи медіабезпеки під час війни. На прикладі реальних кейсів експерт пояснив, як у сучасних воєнних реаліях розпізнавати та боротися з фейками, ІПСО та медіаманіпуляціями.
Обговорення економічного розвитку України восени-взимку 2023
Сценарії розвитку української економіки восени та взимку 2023 року обговорили на зустрічі CEO Club за участі Дениса Кудіна, заступника Міністра економіки, та Сергія Ніколайчука, заступника голови Національного банку України.

За модерації Володимира Лавренчука, керівника регіональнго офісу NEQSOL Holding, банкіра та економіста, представники уряду та регулятора розглянули макроекономічні параметри та розповіли про заходи, які готуються Кабінетом Міністрів та Національним банком для відновлення українського виробництва та стабілізації цін.
Зустріч з Мирославою Гонгадзе
«Освіта — це ключовий фактор, який потрібно змінити, щоб світ зрозумів Україну», — Мирослава Гонгадзе на закритій зустрічі CEO Club розповіла про тенденції сприйняття західними суспільствами України, інформаційний фронт та боротьбу за демократичний устрій в Україні.
Зустріч з Євгеном Глібовицьким
Євген Глібовицький, експерт із довготермінових стратегій, лектор УКУ та Києво-Могилянської бізнес-школи, на зустрічі CEO Club розповів про вплив трансформації українського суспільства на бізнес, появу нових соціальних трендів, майбутнє місце України на геополітичній арені, а також разом з членами клубу за модерації Бориса Шестопалова, співвласника HD-group, GFC Group, обговорили роль українського бізнесу під час та після війни.
Благодійна зустріч українських та чеських підприємців у Празі
24 серпня члени CEO Club відвідали благодійну зустріч українських та чеський підприємців у Празі, організовану за ініціативи президента Українсько-чеської торгової палати Петра Крогмана за підтримки видання Hospodářských novin. Метою зустрічі було познайомити українських та чеських підприємців та детально розповісти чеським компаніям про перспективи українського ринку.Члени CEO Club Олександр Степура та Олександр Конотопський разом з Вячеславом Клімовим взяли участь у панельній дискусії, де обговорили технологічність, виклики та перспективи українських компаній.
Реколекції з Олександром Філоненком
«Де знаходити сили для життя, сміливості та щастя у ситуаціях тотального горя та невизначеності?», — на реколекціях CEO Club члени клубу протягом двох днів під наставництвом Олександра Філоненка намагались знайти власні відповіді на ключові питання, які постали перед багатьма українцями за шість місяців з моменту повномасштабного вторгнення.
Тренінг з домедичної допомоги
Сертифікована компанія FAST Перша допомога і спецпідготовка провела тренінг для членів CEO Club.

Експерти центру пояснили план дій за невідкладних станів та ознайомили з правилами надання домедичної допомоги. Учасники тренінгу навчились проводити серцево-легеневу реанімацію, надавати першу допомогу при інсульті, перекритті дихальних шляхів, кровотечах, травмах шиї та хребта.
Школа експоненційних технологій від представників Singularity University
У форматі інтерактивних лекцій та активного діалогу з експертами учасники курсу розглядають можливості експоненційних технологій для модернізації бізнесу.

Блокчейн та криптоактиви, що поступово трансформують фінанси, штучний інтелект, віртуальна реальність та цифрова біологія — стануть темами для дискусій протягом двомісячного навчання.
Панельна дискусія «Глобальна економіка»
На дискусії думками про сучасний стан світової економіки, зважаючи на сучасні політичні й соціальні обставини, поділились:
— Іван Компан, засновник First Kyiv Investment Club;
— Ерік Найман, економіст, засновник інвестиційного консультанта HUG’S;
— Сергій Жуйков, керівний директор і партнер Blackshield Capital, член CEO Club.
Модерував зустріч Євгеній Шевченко, еx-CEO Carlsberg, член CEO Club.
Панельна дискусія «Політика Нацбанку в умовах кризи»
На зустрічі Катерина Рожкова, перша заступниця голови НБУ, та Сергій Ніколайчук, заступник голови НБУ, розповіли про монетарну політику НБУ в умовах геополітичної нестабільності та прискорення інфляції, проаналізували індекс фінансового стресу та поділились своїми прогнозами щодо впливу уповільнення ВВП і прискорення інфляції у світі на ситуацію в Україні. Модерувала зустріч Тетяна Попович, членкиня ради Української біржі та голова Комітету з банківських і фінансових послуг Американської Торгової Палати, членкиня CEO Club.
Панельна дискусія «Тренди ринку нерухомості»
Про розвиток ринку житлової та комерційної нерухомості розповіли:
— Андрій Міма, співзасновник LUN.ua, Flatfy, Korter, Bird;
— Ярослав Горбушко, директор ринку капіталів CBRE Ukraine;
— Володимир Мисак, керівник департаменту ринків капіталу в компанії Cushman & Wakefield в Україні;
— Віталій Бойко, засновник та СЕО Urban Experts і NAI Ukraine;
— Андрій Козін, керівний партнер Focus Real Estate Fund, член CEO Club;
— Ольга Соловей, керівна партнерка URE Club.
«The Club. Мистецтво об’єднувати». Видання книги Сергія Гайдайчука
Президент CEO Club Сергій Гайдайчук видав власну книгу — «The Club. Мистецтво об’єднувати», що присвячена темі побудови сильного оточення, створення й розвитку спільнот, а також ідеї розбудови територій довіри.

Книга може слугувати читачеві персональним гідом із соціальної архітектури та практичним посібником з управління зв'язками в сучасному світі.
Новорічний захід CEO Club Ukraine
Останню подію 2021 року, члени CEO Club провели в атмосфері музики та мистецтва. У програмі заходу був концерт оркестру сучасної класичної музики за участю маестро Володимира Зубицького та першої скрипки України — Богдани Півненко, а також жива музика у виконанні IVONIKA, танці та неформальне спілкування.
Панельна дискусія «Маркетплейси»
В CEO Club відбулася панельна дискусія, присвячена особливостям роботи маркетплейсів. Своїм досвідом поділилися:
— Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka;
— В'ячеслав Климов, співзасновник «Нова Пошта»;
— Катерина Онищенко, СЕО OLX в Україні, Казахстані й Узбекистані;
— Дмитро Дубровський, співзасновник і СЕО Uklon.

Модерував зустріч Сергій Гапоченко, ексдиректор OLX в Європі та Центральній Азії.
«Нові стоїки», переклад за підтримки CEO Club
Видавництво Лабораторія випустило переклад книги «Нові Стоїки. 52 уроки для наповненого життя». Книга пропонує сучасний погляд на стоїцизм, зокрема практичні поради зі змін життя, натхненні філософією стоїцизму. Однією з переваг «Нових Стоїків» є проста й доступна мова, якою американський філософ Массімо Пільюччі та Грегорі Лопес, співзасновник організації, що спрямована на підтримку та збільшення спільнот стоїків у всьому світі, розкривають світ стоїцизму для читачів.
СEO Club Ukraine на Expo-2020
Члени CEO Club представлять український бізнес на «Ukraine Export Promotion Days» у Дубаї. З 20 по 24 листопада у рамках проведення «Ukraine Export Promotion Days» на Всесвітній виставці Expo-2020 делегація членів CEO Club Ukraine відвідає низку заходів із представниками ділових кіл України й ОАЕ.

Члени клубу разом з підприємцями ОАЕ та представниками української урядової делегації візьмуть участь у бізнес-брифінгу, де будуть презентовані можливості українського експорту в контексті розвитку двосторонньої торгово-економічної співпраці.
Особистий бренд. Панельна дискусія
В CEO Club відбулася панельна дискусія, присвячена темі розвитку особистого бренду.

У дискусії взяли участь:
— Олег Гороховський, співзасновник monobank, Fintech Band;
— Андрій Здесенко, засновник і президент корпорації «Біосфера», власник Charisma Fashion Group;
— Роман Прокоф'єв, засновник Jooble;
— Ярослава Гресь, співзасновниця Gres Todorchuk PR;
— Наталія Яроменко, власниця Color Trend.
Десятиліття CEO Club Ukraine
В 2021 році CEO Club святкував десятий День Народження.
Десять років — невеликий проміжок часу, але достатній, щоб побудувати спільноту, яка міцно тримається завдяки прагненню до постійного розвитку, бажанню змінювати себе на краще та впевненості в силі об'єднання.

Дякуємо кожному, хто долучився до розбудови спільноти CEO Club, ділився досвідом і створював нові сенси разом із нами.
Делегація членів СЕО Club відвідала Республіку Узбекистан із культурно-діловим візитом
Протягом поїздки учасники зупинились у трьох історичних містах країни: Ташкенті, Самарканді й Бухарі. Знайомство з бізнес-кліматом, окремими галузями ринку та особисті зустрічі з провідними бізнесменами країни сприяють покращенню ділової співпраці між підприємцями України й Узбекистану. Окрім цього, члени клубу мали змогу розширити свої знання з історії, аутентичної культури та дізнатися більше про сучасний Узбекистан.
CEO Club на Київському міжнародному економічному форумі
CEO Club виступив офіційним партнером Київського міжнародного економічного форуму та організатором тематичної панелі «Економіка України — шлях до трильйона», де за модерацією президента клубу Сергія Гайдайчука участь у дискусії взяли: Ігор Ліскі, Віктор Галасюк, Дмитро Наталуха, Валентин Запорощук та Джованні Сальветті.
Зустріч з радником Президента з економічних питань Олегом Устенком
«Я не бачу реально серйозного ризику, який може порушити фінансову стабільність у країні до кінця 2021 року. Зараз наші резерви спроможні покрити шість місяців кризового імпорту, за норми — три».

Олег Устенко поділився своїми думками щодо того, як розвиваються відносини України з міжнародними партнерами, аналізом поточної економічної ситуації, а також прогнозами на найближчі місяці.
Перший виїзний CEO Camp
Понад 80 членів та друзів клубу разом із провідними українськими інтелектуалами та експертами провели три дні, обговорюючи питання розвитку особистості, концепції часу, роль лідерів в історії, проблематику щастя та відповідальності, а також майбутню візію спільноти CEO Club.
Перший відкритий гольф-турнір CEO Club Golf Cup 2021
12 червня 2021 року в гольф-клубі «Козин» CEO Club Ukraine провів свій перший гольф-турнір серед лідерів бізнесу CEO Club Golf Cup 2021. Участь взяли понад 80 власників і керівників середнього та великого бізнесу.
Випуск учасників Aspen-семінару, організований для членів CEO Club
Це уже третій семінар «Бізнес та суспільство», організований у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv для членів CEO Club, депутатів Верховної Ради, представників наукових кіл, громадських діячів та ін
Webinar with HBS Association of Boston Members
On April 7, the club held an online meeting together with Harvard Business School Association of Boston Members.

Five CEOs representing the pharmaceutical, energy, investment and agri-food industries shared their and other corporate responses about working during the war, and shared their views on the important role that partnerships and collaborations with US and other non-Ukrainian companies can play in supporting the efforts of Ukrainian companies and Ukraine.
Interim results of CEO Club Ukraine fundraising campaign
CEO Club members launched a fundraising campaign and raised more than $10 million for the needs of the army and the civilian population. Specialized club committees were created to raise funds, purchase and distribute the necessary supplies, PR\media support, and cyber defense.
Webinar with Oleg Ustenko
The club hosted an online meeting with Oleg Ustenko, Adviser to the President of Ukraine on economic issues. The expert told what steps Ukraine is taking to increase economic pressure on the aggressor, as well as how sanctions are already affecting the russian economy.
Club meeting with Professor Francis Fukuyama
Iliya Kusa. Lecture at the CEO Club
Ilia Kusa, an analyst and expert on international politics and the Middle East at the Ukrainian Institute of the Future, maed a speech about the global crisis at a recent meeting with CEO Club members. The expert shared current trends affecting the balance of power in the world, listed the catalysts of crises and explained the general logic of geopolitical changes in the world.
10th Anniversary of CEO Сlub Ukraine
In 2021 CEO Сub Ukraine celebrated its 10th birthday.Ten years is a short period of time, but it is enough to build a strong community with reliable connections due to the desire for constant development, creating a better version of yourself and the confidence in the strength of unity. We are thankful to everyone who supported us in building the CEO Club community, shared their experience and created new meanings with us.
Watch video
CEO Club Ukraine at Expo-2020
CEO Club members will represent Ukrainian business at “Ukraine Export Promotion Days” in Dubai.

From 20th to 24th of November, as part of the "Ukraine Export Promotion Days" at the World Expo-2020, the delegation of CEO Club Ukraine members will visit a series of events with representatives of the business community of Ukraine and UAE. Members of the CEO Club together with UAE entrepreneurs and representatives of the Ukrainian government delegation will take part in the business briefing. During the event participants will discuss the opportunities for Ukrainian exports in the context of bilateral trade and economic cooperation.
The book"Abundance: The Future Is Better Than You Think" is translated and published with the support of CEO Club and Skylum
It is impossible to predict the future, but you can be ready for it. In order to spread quality research in the field of digital technologies and its impact on the future, CEO Club supported the publication of the Ukrainian version of the bestseller Peter Diamantis and Stephen Kotler "Abundance: The Future Is Better Than You Think". This book is for people related to technologie, someone who aspires to expand the boundaries of their understanding of the world. The translation and publication was realized by the Laboratory publishing house with the support of the CEO Club and Skylum.

Lecture by Igor Kozlovsky
During the recent lecture at the CEO Club, Igor Kozlovsky spoke about the problems of finding the sense of human existence in terms of historical past and present. The notion of spiritual quest for freedom and the difference between life and existence has been revealed to every new scholar by the theologian. The anthropologist, as Igor calls himself, stressed that it is more important for each person to ask the question "For what?", instead of the usual "Why?", to find their way to the true meaning.
The first open golf tournament CEO Club Golf Cup 2021
Panel discussion "Businessman in search of meaning" at the Leopolis Jazz Fest
Graduation of Aspen seminar participants, organized for CEO Club members
Meeting with the Minister of Finance of Ukraine Serhiy Marchenko (off-record)
Гості та спікери клубу

Клуб проводить понад 500 зустрічей на рік, запрошуючи найкращих українських і міжнародних експертів, бізнесменів, громадських діячів, політиків, вчених і діячів мистецтва.

Сергій Пролеєв
Доктор філософських наук
Гаррі Джейкобс
Головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки
Наталія Яресько
Підприємиця, ексміністерка фінансів України
Френсіс Фукуяма
Політичний філософ, економіст
Андрій Баумейстер
Доктор філософських наук
Ульріх Ернст Фон Вайцзекер
Німецький вчений-фізик і політик
Елла Лібанова
Економістка і демографиня
Ярослав Грицак
Історик, письменник, публічний інтелектуал
Борис Ґудзяк
Митрополит УГКЦ, голова Філадельфійської архиєпархії в США
Ігор Козловський
Науковець, релігієзнавець, кандидат історичних наук
Уляна Супрун
Громадська й державна діячка
Олег Устенко
Економіст, радник Президента України

CEO Club House у Києві

Відповідно до світових клубних традицій, кожний клуб повинен мати своє місце сили, у якому збираються його резиденти.

Додаток CEO Club

Єдиний клубний простір, у якому зручно зібрані всі можливості спільноти: найближчі зустрічі, профілі учасників, бази знань та рекомендацій, а також унікальні можливості для взаємодії, співпраці та розвитку.