Новини

Панельна дискусія VIVA TECH UKRAINIAN MEETUP & COCKTAIL: VIVA LA FRANCE ET VIVA L’UKRAINE

Основні тези з панельної дискусії VIVA TECH UKRAINIAN MEETUP & COCKTAIL: VIVA LA FRANCE ET VIVA L’UKRAINE у рамках щорічної технологічної конференції VivaTech, що була організована Посольством України у Франції разом з групою партнерів за участі CEO Club Ukraine.

У панельній дискусії взяли участь Павло Карташов, директор USF, Наталія Денікеєва, керівниця проєктного офісу Дія.City, Домінік Піоте, CEO at UNIT.City, президент La French Tech Ukraine, Кевін Марковські, засновник та CEO Spitche, члена борда La French Tech Kyiv and Barcelona за модерацією Наталії Веремеєвої, директорки TechUkraine, членкині борда Kyiv IT Cluster.

— Україна була дуже успішною у сфері технологій до повномасштабної війни і демонструє безпрецедентну стійкість не лише у військовій сфері, а й у технологіях після початку агресії. З 24 лютого в Україні було зареєстровано 13 000 нових ІТ-компаній та приватних підприємців.

— У природі стартапів — долати труднощі та робити все можливе, щоб вижити. Війна — це ще одне випробування, яке потрібно подолати. Згідно з запитами USF, навіть ті стартапи, які стверджували, що мають бюджет лише на 1 місяць, все ще активні та роблять свої пілоти та прототипи після 3 місяців війни.

— Дія. City — це ще один інструмент виживання та зміцнення української економіки. Це одна з найпривабливіших віртуальних резиденцій у Європі, яка була запущена за 2 тижні до війни. Як не дивно, але під час агресії кількість резидентів зросла з 80 до 259, тобто більшість нинішніх користувачів Дія. City зареєструвалися після початку війни! Очікується, що ця тенденція не тільки збережеться, а й посилиться, оскільки для українських та міжнародних компаній це означає не лише зниження податків, а й підтримку української економіки та наповнення її бюджету, щоб допомогти країні вижити.

— Франція пропустила першу хвилю українських стартапів, 90% інвестицій надходили зі США. Зараз вона має не пропустити другу хвилю. Можливості співпраці двох країн величезні, і Франція бачить та визнає інноваційний потенціал України.

— Україна перемагає у війні за наступними факторами: силою її духу, інноваційністю та технологічністю, горизонтальними структурами і справжньою блокчейн-нацією та міжнародною багаторівневою підтримкою. Представники України закликають Францію та інших ключових гравців на міжнародній арені посилити свою підтримку, щоб здобути остаточну перемогу цієї темної сили минулого, яка атакує майбутнє та цивілізацію. Україна потребує допомоги, що дозволить перемогти майбутньому та раз і назавжди звільнити світ від загрози зі сходу.