Повернутися

Кампанія Soborna Ukraine із забезпечення Миколаєва питною водою

Одним із поточних напрямків діяльності фонду Soborna Ukraine, створеного за ініціативи CEO Club, є проєкт по забезпеченню Миколаєва питною водою. Через активні бойові дії місто залишилось без питної води. Щоб запобігти гуманітарній катастрофі, спільно з Миколаївською міською радою, фондом ведуться роботи над бурінням 14 автономних свердловин та встановленням водоочисних фільтрів.

Для забезпечення проєкту необхідними матеріалами, обладнанням та фільтрами, було розпочато фандрейзингову кампанію разом з Українська правда. За декілька тижнів кампанії на сайті було зібрано 671346 грн. Дякуємо Українській Правді за співпрацю та усім, хто пожертвував кошти для проєкту.

Дякуємо Freedom Finance Ukraine та Freedom Finance Europe за їх внесок сумою в 103 000 євро для покриття витрат на водоочисні фільтри для свердловин.

Окрема подяка Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva, головній редакторці Української Правди, та членам CEO Club: Роману Валесюку, Леоніду Савченку, Олександру Цепку, Андрію Рябчуку та Максиму Корецькому за їх внески у розвиток кампанії та проєкту.