Повернутися

CEO Club на зустрічі з Парламентською спеціальною комісією з питань захисту прав інвесторів

Учасники CEO Club взяли участь у засіданні Парламентської спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів. На зустрічі разом з представниками Офісу генерального прокурора, СБУ, ДБР, БЕБ та Національної поліції були присутні члени клубу Олександр Гончарук, Руслан Брицький, Олександр Пітенко, Юлія Мазана, Сергій Самусєв та члени Ради CEO Club Володимир Терещенко й Олександр Косован. Обговорення стосувалось виконання рішення РНБО, зокрема щодо аудиту та припинення кримінальних проваджень проти бізнесу.

Ключові тези зустрічі:

— Офіс генпрокурора нарахував 11,000 проваджень, що можуть вплинути на національну економіку;

— Протягом минулого року 126 прокурорів було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, з них 31 було звільнено;

— З 23 січня Національна поліція звернулася до прокуратури з клопотанням про передачу 1600 проваджень до БЕБ;

— Загалом у Національної поліції є 1,2 мільйони проваджень, триває аналіз того, які з них можуть впливати на економіку країни;

— БЕБ наразі розслідує 2228 кримінальних проваджень у сфері бізнесу, половина з яких була відкрита іншими органами. За результатами аудиту, проведеного згідно з рішенням РНБО і Указом Президента, закрито 126 (6%) кримінальних проваджень.

Наприкінці засідання представники бізнесу озвучили свої думки щодо нагальних проблем, від вирішення яких залежить інвестиційний клімат України.